Sipariş Vermek İçin

Teslimat ve İade Şartları

İstanbul il sınırları içinde ve servis araçlarımızın güzergahları dahilinde bulunan adreslere, ürün teslimatları şirketimiz servis araçları ile yapılmaktadır. Bu güzergahlar dışında bulunan adreslere ürünler kargo şirketleri ile yollanır ve bedelleri müşteriler tarafından ödenir. İstanbul il sınırları dışında veya anadoluda bulunan adreslere ürün teslimatları, müşteri arzusuna göre nakliye ambarları veya kargo şirketleri ile yapılmaktadır. Nakliye bedelleri müşteri tarafından ödenir. Satılan ürünler müşterinin mesuliyeti altında seyahat ederler, nakliye bedelleri özel bir anlaşma olmayan durumlarda, müşteri tarafından ödenir. Nakliye sigortası talep eden müşteriler şirketimizle temasa geçmelidir.


İade şartları nelerdir?

Genel olarak gerekçesi şirketimize ait olmayan sebeplerden dolayı doğan iadeler kabul edilmez, ancak şirketimiz kaynaklı veya arızalı ürünü güvenli bir kutuda, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini eksiksiz olarak göndermelisiniz. 


Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. 

Orijinal ambalaj yada üründe herhangi bir çizik, hasar, bant, etiket, kutu içeriğinde eksik v.s. problemler varsa iade kabul edilmez.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.


Tüm hakları saklıdır. Şafak Elektrik Malz. Tic. ve San. A.Ş.
Şafak Elektrik © 2024

Son Güncelleme: 2018-05-02 12:17:49

SSL